Apteczki

Apteczki - Sklep EduAID

Podkategorie

 • Apteczki podręczne

  Apteczki osobiste to idealny wybór dla osób które chcą czuć się bezpiecznie wszędzie gdzie się znajdują. Małe a jednocześnie pojemne opakowanie zapewnia kompaktowe przenoszenie opatrunków. Nasz apteczki cieszą się wyjątkowym uznaniem. Ich zawartość jest stworzona przez wybitnych specjalistów, praktyków, którzy fachowo wyselekcjonowali najpotrzebniejsze elementy wyposażenia.

 • Apteczki militarne

  Apteczki militarne sprawdzają się w sytuacja ekstremalnych.

  Tutaj nie ma miejsca na błąd. Bardzo przemyślane i poręczne, skonstruowane i wyposażone tak aby zapewnić pierwszy ratunek w tych niecodziennych sytuacjach.

  Małe a jednocześnie pojemne opakowanie zapewnia kompaktowe przenoszenie opatrunków. Nasz apteczki cieszą się wyjątkowym uznaniem.

 • Apteczki samochodowe

  Apteczka samochodowa to nie tylko obowiązkowe wyposażenie każdego samochodu. To także element który w krytycznej sytuacji ratuje życie. Nasi specjaliści dobrali wszystkie niezbędne elementy oraz dodali te, które w praktyce okazują się niezbędne w ekstremalnych sytuacjach drogowych. Miej pewność, że bagażniku swojego auta masz nie tylko obowiązkowe wyposażenie ale również to co może przydać się w trakcie wypadku

 • Apteczki przemysłowe

  Każda firma i zakład pracy, każda hala produkcyjna, musi mieć na wyposażeniu apteczkę. To nie tylko wymóg BHP, to również sygnał dla pracujących tam ludzi, że pracodawca dba o ich życie i zdrowie. O tych elementach często zapominamy w trakcie codziennych obowiązków, dopiero w sytuacjach awaryjnych przypominamy sobie, że nie mamy dobrej apteczki.

 • Apteczki dla zwierząt

  Nasze kochane czworonogi, im też zdarzają się wypadki. Nasi specjaliści pomyśleli też o nich. Specjalnie zaprojektowane apteczki z myślą o czworonogach zapewnią Ci spokój podczas niecodziennych wypraw ze swoim czworonogiem. Miej pewność, że w razie wypadku i dla niego masz pakiet najpotrzebniejszych rzeczy

 • Zestawy przeciwwstrząsowe

Aktywne filtry