• Obecnie brak na stanie
Elektrokardiograf - ECG90A
search
  • Elektrokardiograf - ECG90A

Elektrokardiograf - ECG90A

1 726,92 zł
Brutto

ECG90A to elektrokardiograf, który może jednocześnie zbierać sygnał EKG z 12 odprowadzeń i drukować krzywą za pomocą systemu druku termicznego. Wykonuję m.in. rejestrację i wyświetlenie krzywej EKG w trybie AUTO/Ręcznym, automatycznie mierzy i diagnozuje parametry krzywej EKG, monituje i informuję o „Odłączeniu odprowadzenia” oraz „Braku papieru”. Posiada wielojęzyczny interfejs wraz z zarządzaniem bazą danych przypadków. Uwaga: Urządzenie sprzedawane w krajach i regionach, w których obowiązują wymagania certyfikacyjne FDA, nie obsługuje funkcji automatycznej analizy. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

1) Synchronizacja dla 12-odprowadzeniowego EKG, zastosowana technologia cyfrowego przetwarzania sygnału uzyskująca wysokiej jakości przebieg EKG poprzez filtr częstotliwości zasilania, filtr linii podstawowej oraz filtr EMG sygnału EKG.
2) Specjalny filtr cyfrowy o wysokiej dokładności eliminuje dryf linii podstawowej, powoduje brak zniekształceń fali EKG oraz znacznie zwiększa zdolność antydryfu linii podstawowej, co jest wygodne do oceny kształtu fali.
3) Wyświetlanie 1/3/6/12-odprowadzeniowego EKG, trybu drukowania, czułości, szybkości papieru i stanu filtra itp. znajduje się na jednym ekranie, co jest wygodne do kontrastowego diagnozowania.
4) W czasie rzeczywistym i w sposób ciągły rejestruje wyraźny i dokładny przebieg EKG i charakter adnotacji (w tym znak ołowiu, czułość, prędkość papieru i stan filtra itp.).
5) Zastosowano system druku termicznego o wysokiej rozdzielczości, bez potrzeby jakichkolwiek regulacji. Częstotliwość: do 150 Hz.
6) Dzięki funkcjom automatycznej analizy i autodiagnostyki rutynowych parametrów EKG, podawane są wyniki pomiarów i wnioski z autodiagnostyki dla HR, odstępu P-R, czasu trwania P, czasu trwania QRS, odstępu Q-T, Q-Tc, osi P, osi QRS , T Axis, R(V5), S(V1), R(V5)+S(V1) itp. Funkcja automatycznej analizy pozwala na odciązenie personelu medycznego.
7) Opcjonalna karta SD przechowuje do 100 przypadków, co jest wygodne dla lekarza do przeglądania przypadków i statystyk.
8) W trybie przeglądania można sprawdzić zapisany przebieg przypadku, a parametry pomiarowe i informacje diagnostyczne mogą być automatycznie analizowane.
9) Wielojęzyczny (chiński, angielski) interfejs i raport.
10) Opcjonalne oprogramowanie ECG-Sync, połączenie z komputerem PC przez interfejs USB 2.0 w celu utworzenia stacji roboczej EKG, import danych w czasie rzeczywistym do oprogramowania w celu analizy i drukowania raportów, natomiast wcześniejsze przypadki zapisywane w elektrokardiografie można przesłać do komputera.
11) Zasilanie: AC/DC i wbudowany akumulator litowy. W optymalnym stanie DC, czas czuwania do 4 godzin, wydruk ciągły 90 minut i 150-EKG, co spełnia wymagania wizyty pacjenta w domu i badania ciała.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.